Kondicionavimas

Mūsų sveikata, gerovė ir darbo  efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo to, kokį komfortą mes sukuriame patalpoje.  Svarbus vaidmuo tokiam komfortui  yra oro kokybė, grynumas, temperatūra, drėgmė ir t.t. Kokybiškus  kondicionierius, split sistemas  galima nesunkiai įsigyti Lietuvoje. Įvairių tipų įrenginių sistemos suteiks jaukų mikroklimatą bet kuriai patalpai.


oro-kond

Buitiniai oro kondicionieriai

Buitiniai oro kondicionieriai – prietaisų grupė, kuri yra skirta gyvenamųjų patalpų oro kondicionavimui. Šių prietaisų ypatumai yra geras įperkamumas, paprastas montavimas ir mažas aušinimo pajėgumas. Buitinės oro kondicionavimo sistemos naudojamos tais atvejais, kai yra optimalios temperatūros palaikymo poreikis nedidelio ploto patalpose. Modernūs buitiniai oro kondicionieriai gali ne tik kondicionuoti orą, bet ir šildyti, jonizuoti ir drėkinti jį. Šiuo metu oro kondicionierių gamintojai aprūpina savo įrangą įvairiomis naudingomis funkcijomis. Šiuolaikinė rinka siūlo didelę buitinių oro kondicionavimo sistemų įvairovę.

pramon-oro-kond

Pusiau pramoniniai oro kondicionieriai

Pusiau pramoniniai oro kondicionieriai – tai yra kasetiniai, kanaliniai, sieniniai, lubiniai įrenginiai. Nuo tradicinių split sistemų jie skiriasi didele galia ir kitokia naudojimo sritimi. Įprastos sieninės split sistemos įdiegiamos biuruose ir privačiuose namuose. Pusiau pramoniniai oro kondicionieriai montuojami pakankamai didelėse arba vidutinėse patalpose – administraciniuose, dideliuose biuruose ir t.t. Žinoma, jų funkcionalumas ribotas, bet jie skiriasi puikia galia ir galimybe įdiegti išorinius ir vidinius blokus skirtinguose aukštuose.

Atitinkamai, pusiau pramoninės split sistemos turi skirtingas savybes ir charakteristikas, kurios labai skiriasi nuo įprastų sieninių split sistemos funkcijų.