Šildymas ir šilumos siurbliai


water_heating

  Šildymas vandeniu

Šiai sistemai yra teikiama pirmenybė, kai reikia parinkti šildymo būdą privatiems namams, mažoms pramoninėms arba socialinėms patalpoms. Tokioje šildymo įrangoje yra naudojamas karštas vanduo. Visą sistemą sudaro vandens šildymo katilas, vamzdynai, šildymo įtaisai, skysčių plėtimosi indas, valdymo vožtuvai. Vamzdynais karštas vanduo patenka į šildytuvą, atvėsta ir grįžta į šildymo modulį.
Tam, kad šildymo vandeniu sistema veiktų sklandžiai, joje neturėtų būti oro. Todėl šilumos komunikacijų tiesimas vyksta griežtai vertikaliai, o viršutinėje sistemos dalyje yra montuojami oro nutekinimo įtaisai.


steam_heating

 


 


Sammlung_Seite74_710x512

icon-lg WATERKOTTE Logo

Šilumos siurbliai

Šilumos siurblys – modernus technologinis įrenginys, kuris leidžia gauti energiją šildymo sistemai ir karšto vandens gamybai ekologiškai švariu būdu ir tuo pačiu metu gali tarnauti kaip oro kondicionavimo sistemos šaltinis. Pagrindinis skirtumas nuo kitų šilumos energijos generatorių (elektros, dujų arba dyzelino) yra tai, kad gaminant šilumą iki 80 procentų energijos gaunama iš aplinkos. 


 

Katilai patalpų šildymui

Šildymo katilas – stacionarus ir galingas vandens šildytuvas, kuris yra skirtas pramoninių ir gyvenamųjų patalpų šildymui. Katilas yra viena iš svarbiausių dalių, iš kurių susideda šildymo sistema namui arba butui, o ypač privačiam namui, kur centrinio šildymo sistemos tiesiog nėra. Nė viena įranga negali konkuruoti su katilu pagal pagamintos šilumos kokybės ir kainos santykį.