UAB „Šilvėsa“neseniai Lietuvos rinkoje pradėjusi veikti įmonė, kurios tikslas – prisidėti prie klientų gyvenimo kokybės gerinimo.
Mūsų darbas –Jūsų patogumui. Tokiu principu vadovaujamės siekdami patenkinti mūsų klientų ir partnerių kokybiško bendradarbiavimo poreikį. Dirbame sąžiningai, operatyviai ir konstruktyviai.

Šiltas ir vėsus oras dažniausiai yra komfortiškiausia sąlyga produktyviam žmogaus gyvenimo būdui ir darbui. Dabartiniame pasaulyje yra daug įrenginių, kurie padeda sukurti pageidaujamą atmosferą: kondicionieriai, rekuperatoriai, šilumos siurbliai bei kita šildymo ir kondicionavimo įranga.
Šiuolaikiškas būstas neįsivaizduojamas be jame naudojamų santechninės ir elektros instaliacijos sistemų. Norint užtikrinti kokybišką šių sistemų veikimą reikėtų pasikliauti specialistų siūlomomis paslaugomis.

Mes atliekame šiuos darbus: parduodame, montuojame, remontuojame ir aptarnaujame kondicionierius, rekuperatorius, šilumos siurblius, kitą vėdinimo, šaldymo, šildymo įrangą. Taip pat parduodame, montuojame ir aptarnaujame santechnines, vandentiekio, kanalizacijos sistemas ir elektros instaliaciją.

Jeigu Jums reikalinga kuri nors iš išvardytų paslaugų prašome kreiptis. Mielai padėsime.